Варианты систем штор плиссе | Citymaster

Варіанти систем штор плісе

Зараз у тренді цікаві нестандартні інтер'єрні рішення та мінімалізм, тому штори пліссе стали одним із популярних варіантів оформлення віконного декору Міцні, витончені та легкі у догляді вони чудово вписуються в інтер'єр приміщення. Такий універсальний тип можна встановити вікна будь-якої конфігурації. Вибір матеріалів та забарвлень здатний перевершити всі ваші очікування.

Наша компанія пропонує вашій увазі різні варіанти систем. Завдяки такій різноманітності кожен покупець зможе знайти оптимальний варіант і практично прикрасити віконний отвір. Штори пліссе будь-якого варіанта систем на замовлення – правильний та недорогий спосіб захисту від денного сонячного світла. Вибір механізму управління залишається за Вами, від нього залежатиме остаточна вартість системи.

Замовлення кожного із запропонованих варіантів систем починається з виїзду замірника додому. Спеціально навчена людина грамотно виміряє віконний отвір та узгоджує з вами необхідні нюанси. Більш детальну інформацію ви можете отримати звернувшись до нас! Без належного уваги не залишиться жоден потенційний покупець!