Тканинні ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу з напрямними (касетна, коробкова система) – полотно тканини, що намотується на вал. Цей механізм оснащений коробом невеликого розміру. Притому, що коробка прикріплюється до вікна, вона ніяк не конфліктує з іншими існуючими елементами декору (штори, гардини тощо).

Наявність короба має незаперечну перевагу – тканина захищена від пилу. та бруду. Ланцюгова конструкція дозволяє регулювати потік сонячного світла, опускаючи чи піднімаючи полотно до необхідної висоти. В цілому тканинні ролети закритого типу знаходяться на першому місці за зручністю та функціональність. Між напрямною планкою та склом ковзає полотно, усуваючи просвіти між тканиною та вікном.

Даний тип конструкції не вибагливий в установці і можна сміливо встановити на:

  • Віконну стулку;
  • Віконну раму;
  • Стіну.

Тканинні ролети закритого типу можуть похвалитися не тільки практичністю, а й неперевершеним витонченим дизайном. У будь-який сучасний інтер'єр ця модель впишеться ідеально. Широкий асортимент текстилю дозволяє зробити вибір на користь відповідного варіанта. Правильне оздоблення вікна перетворить приміщення до невпізнанності.