Рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу все частіше стали з'являтися в сучасному інтер'єрі та неспроста. За допомогою такої системи легко варіювати ступінь освітленості у кімнаті. Завдяки наявності захисного короба або касети догляд за закритою системою не завдає ніякого дискомфорту. Встановивши в кімнату такий унікальний та оригінальний віконний аксесуар, ви зауважите, що він здатний не тільки розсіювати сонячне світло або затемняти на всі 100%, але й виступають елементом декорування вікна. Гості, що прийшли в будинок, не зможуть встояти перед естетикою і гармонійним. поєднанням із усім стильовим рішенням.

Переваги рулонних штор закритого типу

Даний тип сонцезахисних систем може встановлюватися як на пластикові вікна, так і дерев'яні. Основними перевагами касетних рулонних штор закритого типу є:

  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Нескладний монтаж;
  • Можливість встановлення без свердління;
  • Захищеність полотна тканини;
  • Простота в управлінні.

Касетні рулонні штори закритого типу модифіковані версією відкритих систем. Головною відмінністю є наявність короба або касети, які закривають вал із тканиною та укомплектованість бічними напрямними, які монтуються на штапик. Напрямні та касета захищають краї тканини від механічних. пошкоджень і не дозволяють провисати тканини при відкритому провітрювання вікно. У нашій компанії придбати рулонні штори закритого типу можна у різній колірній гамі. Також в асортименті є вироби, монтаж яких не вимагає свердління - касетні системи на скотчі.