Тканинні ролети на вікна

Тканинні ролети

Тканинні ролети - це різновид штор, відмінною особливістю яких є надійність, компактність та невибагливість у роботі. Універсальність цього типу жалюзі дозволяє використовувати їх у будь-якому тип інтер'єру. Каталог інтернет-магазину "Citymaster" налічує понад 2500 зразків тканин, а кількість різновидів механізмів - понад 50 найменувань.

Чому варто вибрати тканинні ролети на вікна

Ролети тканинні мають ряд переваг, які дають можливість. використовувати їх у різних стилях інтер'єру:

  • - Підходять до багатьох типів інтер'єру (правильний підбір тканини);
  • - компактність та легкість комбінування зі шторами та гардинами;
  • - вироби не припадають пилом, так як покриті антистатиком;
  • - у наявності покриття, яке не дає тканини вигоряти;
  • - тканинні ролети на пластикові вікна невибагливі та легкі у догляді;
  • - приховують приміщення від цікавих очей;
  • - Постійна колекція, купити виріб можна протягом 1-3 днів.

Для того, щоб тканинні жалюзі ролети нормально функціонували, необхідний текстиль із необхідним ступенем жорсткості. Тому матеріал, який використовується у виготовленні ролет – полотно з поліестеру. Безпосередньо на полотно наноситься два шари захисту, які не дають полотну вигоряти та покриватися пилом. На текстиль є сертифікати якості та екологічної безпеки. Тканина для ролет, як і механізми для них, що підрозділяється на чотири категорії, головний критерій яких - ступінь затемнення: прозорі, напівпрозорі, непрозорі та день-ніч.

тканинні ролети

Як купити тканинні ролети Citymaster у Києві або Україні.

Для того, щоб купити тканинні ролети в Києві недорого, зателефонуйте телефонам: (099) 568-39-40, (063) 596-31-50, (097) 363-39-26 та зробіть заявку на безкоштовний виїзд дизайнера з каталогами продукції на об'єкт. Для тих, хто живе в інших містах України та кого зацікавили тканинні ролети від сонця, "Citymaster" відправляє вироби замовнику службами автоперевезень. Менеджери нашого інтернет-магазину у телефонному режимі готові надати консультацію з виробів для самостійного виміру.

Тканинні ролети ціна. Як розрахувати вартість

На тканинні ролети ціни формуються виходячи з обраного типу механізму та категорії тканини. Для зручності на сайті представлено каталог, перейшовши до якого, можна самостійно прорахувати вартість вподобаного виробу.Наш інтернет-магазин надає гарантію на пропоновані вироби. Гарантія: відкриті механізми – 1 рік, закриті – 2 роки. При правильної експлуатації виробу прослужать багато років.

Типи механізмів для тканинних жалюзі

Тканинні жалюзі на вікна мають варіанти, що відрізняються за типом кріплення, керування, особливостям монтажу або кольорової гами, які зведені у дві категорії: