Штори плісе

Штори пліссе

Штори пліссе є оригінальним і ультрамодним елементом оформлення стильного та сучасного інтер'єру. Вони здатні гармонійно вписатися практично в будь-який інтер'єр, незалежно від його призначення, чи це квартира, житловий будинок або навіть кабінет керівника. Штори пліссе чудово поєднуються з гардинами, портьєрами та іншими задумками щодо оформлення вікон будь-яких розмірів.

Наш онлайн-магазин пропонує своїм клієнтам багатий вибір з колекції представлених матеріалів. Різноманітні кольорові рішення, безліч відтінків, фактур, стилістичних рішень – все це Ви зможете знайти саме у нас!Основна роль жалюзі пліссе – це захист від проникнення активних сонячних променів. Їхня особлива конструкція дозволяє застосовувати їх на будь-якому вікні, при цьому будь-якої геометричної форми, при нахилах стін, маскуючи при цьому всі недоліки та похибки. Механізм дозволяє пристосуватися під будь-яку поверхню та будь-яку форму. Порівняно з тканинними ролетами, штори пліссе є більш відповідним варіантом для оформлення нестандартних розмірів віконТакож чудово вони підійдуть для оформлення мансардного вікна та скляного даху, оскільки ніяке інше рішення щодо оформлення даного напрямки навряд чи так підійде. При замовленні плісованих штор у клієнтів є можливість вибрати більш підходящий та зручний механізм управління.Це може бути керування за допомогою шнура, ланцюжка, пелюстки на карнизі під керуванням. Компанія «Citymaster» здійснить замовлення максимально короткі терміни, починаючи з перших етапів за рекомендаціями та закінчуючи монтажем готових конструкцій пліссе.

Основні варіанти систем пліссе

Як і де купити жалюзі пліссе в Києві

Купити штори пліссе в нашій компанії досить просто, вам достатньо лише зателефонувати за вказаними вище телефонами або заповнити онлайн-форму "виклик майстра на замір". Фахівці нашої компанії виїжджають на об'єкт з каталогами продукції, Ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте грамотну консультацію з будь-якого питання, що стосується продукції, що Вас зацікавила. Виїзд фахівця на замір по Києву - безкоштовний.

Розрахунок вартості штор пліссе

Ціна для штори пліссе формується виходячи з типу механізму та обраної тканини. Щоб прорахувати вартість, Вам необхідно перейти нижче сторінці і вибравши фото тканини, що сподобалася, натиснути на вкладку "розрахувати вартість для типу..." у вибраній категорії.